hizmetler
01

Mermer Granit Silim Parlatma Cilalama

Mermer, Granit, Traverten ve doğaltaş yüzeyinin reçine elmas pedler ile ışığı yansıtacak kadar mükemmel pürüzsüz hale ulaştırılmasına cilalama – parlatma denir. bu işlemden sonra taşın yüzeyi tam bir ayna parlaklığındadır.
 
Protek ltd.şti. sahip olduğu yüksek teknolojik makine ekipman ve eğitimli ekipleri  ile gloss (parlaklık) derecesi yüksek  cilalama  ve  parlatma  yapabilmektedir. 

Mevcut döşenmiş zeminlerde elde edilen bu parlaklık fabrika ve atölyelerde büyük makinalarla elde edilen parlaklıkla kesinlikle aynıdır.

03

Beton Zemin Silim Parlatma

Beton Parlatma, Özel yüzey silim makineleri ve elmas pedlerle kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılarak mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır. Parlak beton uygulamaları kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir, beton zemine, çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler elde edilir. Beton parlatma geleceğin zemin teknolojisi olarak gösterilmektedir.

Özellikle yoğun ayak trafiğinin olduğu ve ağır iş makinaların ve forkliftlerin çalıştığı zeminlerde dayanımının çok fazla olması ve tekerlek izlerini en aza indirmesi sebebiyle en uygun zemin çözümüdür.

02

Doğaltaş Yüzey Koruma Leke Önleme

Mermer, Granit, Traverten ve her türlü doğaltaş zemin, banyo-mutfak tezgahlarında yiyecek, içececek ve kozmetik vb. malzemelerle temizlenmesi imkansız kalıcı lekeler oluşabilir yüzeyleri korumak için taşın yüzeyine su-yağ-leke önleyici uygulanması gerekmektedir.

Firmamız tecrübeli profesyonel ekipleri ve işbirliği yaptığı yurtdışı firma (Massimo Piraccini Srl.) kimyasal temizlik ve koruyucu malzemeleri ile doğaltaş yüzey koruma uygulaması hizmeti vermektedir.