Yüzey Koruma Leke Önleme

Mermer, granit, traverten ve her türlü doğaltaş DIŞMEKAN da asit yağmurları, egzoz gazı, şehir duman ve kirleri, güneş ışıklarının zararlarından ciddi boyutlarda etkilenir. Özellikle atmoferde bulunan karbondioksit ve bazı diğer kimyasallar taşların yüzeyinde bulunan yağmur suyu ile birleştiğinde asite dönüşürler. Bu asit taşın yüzey dokusunda zamanla ciddi bozulmalara neden olur. Bu yüzeyde oluşan bozukluk kirlerin içeriye işlemesine sebep olur. Kış mevsiminde taşın içine giren nem ve yağmur soğuk havalarda DON oluştuğunda genleşerek taşlarda atıklar ve çatlaklar oluşmasına neden olabilir. İÇMEKAN da durum çok farklı değildir. Evlerde kullanılan bazı deterjanlar, limon, sirke, cola ve birçok gıda maddesinin içeriğinde asit bulunmakta ve bunlar zaman içinde taş yüzeyinde doku bozukluğu ve kirlenme meydana getirirler. Mermer, granit, traverten ve her türlü doğaltaş yüzeyi bu zararlı etkilerden korumak için taşın yüzeyine SU-YAĞ-LEKE önleyici özel KORUYUCU KİMYASAL uygulama gerekmektedir.

Protek Ltd.Şti. 1994 yılından bu yana evlerde olduğu kadar ve otel, alışveriş merkezi, yerleşim kompleksi gibi büyük projelerde başarıyla yer almıştır.

Protek Ltd.Şti. yıllara dayanan bilgi birikiminin yanında TECRÜBELİ YETİŞMİŞ PROFESYONEL ekipleri ve işbirliği yaptığı YURTDIŞI firma ve KİMYASAL TEMİZLİK VE KORUYUCU (emprenye) malzemeleri ile en doğru hizmeti vermektedir.

yuzey-koruma-leke-onleme1

yuzey-koruma-leke-onleme2

yuzey-koruma-leke-onleme3

yuzey-koruma-leke-onleme4

yuzey-koruma-leke-onleme5

yuzey-koruma-leke-onleme6

yuzey-koruma-leke-onleme7

yuzey-koruma-leke-onleme8

yuzey-koruma-leke-onleme9

yuzey-koruma-leke-onleme10

yuzey-koruma-leke-onleme11

yuzey-koruma-leke-onleme12

yuzey-koruma-leke-onleme13

yuzey-koruma-leke-onleme14

yuzey-koruma-leke-onleme15

yuzey-koruma-leke-onleme16

yuzey-koruma-leke-onleme17

yuzey-koruma-leke-onleme18

yuzey-koruma-leke-onleme19

yuzey-koruma-leke-onleme20

yuzey-koruma-leke-onleme21

yuzey-koruma-leke-onleme22

yuzey-koruma-leke-onleme23

yuzey-koruma-leke-onleme24

yuzey-koruma-leke-onleme25